Kalan Süre

ISEC'nin önemi daha da katlandı


2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da savunma bütçesinde en büyük pay yine 66.4 milyar TL olarak Anayurt Güvenliği’ne ayrıldı. 
 
949 milyarlık 2019 yılı genel bütçeli kurumlar ödeneğinin 112.8 milyarı savunmaya ayrıldı.
 
-Milli Savunma 46.4 milyar 
 
-Anayurt Güvenliği  66.4 milyar ( İçişleri Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı)
 
Türkiye'nin savunmaya verdiği önem kapsamında CNR Holding tarafından düzenlenen ISEC-Anayurt Güvenliği, İç Güvenlik Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı'nın değeri daha da artmış oldu. 
 
Türk ve dünya güvenlik sektörünü tek çatı altında toplayacak olan ISEC fuarı CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.
 
Güvenlik sektörü ile ilgilenen herkesin görmek isteyeceği fuarda, dünya güvenlik sektörünün son gelişme ve teknolojileri beğeniye sunulurken piyasaya çıkan en son ürünlerde ilk kez sergilenecek.
 
B2B ikili iş görüşmeleri, güvenlik çalıştayı, çözüm gösterileri ve uygulama alanlarının da yer alacağı ISEC fuarına, Anayurt Güvenliği ve İç Güvenlik Sektörüne hizmet veren yurtiçinden ve yurtdışından birçok üretici de katılacak. 
 
Kendi alanında şimdiden Türkiye’nin en büyük fuar organizasyonu olmaya aday olan ISEC'ye yerli ve yabancı 25 bin profesyonel ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.